Warsztat - "Mediacje najlepszym sposobem na MOCny związek"


11 lutego 2022 r.

Kochani Małżonkowie!

Przedstawiamy Wam pierwszą propozycję warsztatową na tegoroczny Tydzień Małżeństwa. Warsztat "Mediacje najlepszym sposobem na MOCny związek" odbędzie się 11.02 (piątek), a poprowadzi go Pani Marta Deszczyńska. 

Jeśli tematyka trafi Wam do serca pamiętajcie, by się zapisać - warsztaty w niewielkich grupach! 

A może znacie inne małżeństwo, które chciałoby z takiego spotkania skorzystać - koniecznie ich zaproście:)

 

Treścią warsztatu będą sposoby rozwiązywania konfliktów w małżeństwie i w rodzinie. Małżonkowie dowiedzą się co im nie sprzyja, czyli o najczęstszych barierach w komunikacji, oraz o tym co jest dobre, czyli o aktywnym słuchaniu, o roli empatii, życzliwości, o sposobach porozumiewania się w oparciu o techniki mediacyjne, głównie stosowanie komunikatu typu „ja” na podstawie metody Porozumienia bez Przemocy.

Warsztaty, tak jak i mediacje są „skrojone na miarę” każdej pary, głównym celem ćwiczeń jest lepsze poznanie małżonka, co zaprocentuje w sytuacji konfliktowej.

 

CZAS: 11.02.2022 (piątek) godz. 18:00-20:00

MIEJSCE: Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki ul. Bramkowa 6, Swarzędz

 

PROWADZĄCY: Marta Deszczyńska

Prywatnie jestem mamą dwójki dorastających dzieci i żoną. Mam wiele zainteresowań, w pracy pasjonuje mnie doskonalenie relacji w oparciu o Nonviolent Communication (znanym w Polsce pod nazwą Porozumienie bez Przemocy). Zajmuję się pojednawczymi mediacjami rodzinnymi na każdym etapie związku m.in. pomagam w jasnym określaniu potrzeb i oczekiwań osób które chcą być ze sobą, w sprawach o uregulowanie kontaktów z dzieckiem, ustalenie alimentów.

Jestem dyplomowanym mediatorem rodzinnym wpisanym na listę stałych mediatorów rodzinnych Sądu Okręgowego w Poznaniu, członkiem Polskiego Centrum Mediacji i SPCH w Poznaniu, doradcą małżeńskim.

 

Udział w warsztacie jest bezpłatny - obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona)!

Zapisy tel.: 512 713 631.

 

ZAPRASZAMY!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter