O nas


Jesteśmy Swarzędzkim Kołem Związku Dużych Rodzin 3+

Związek Dużych Rodzin 3+ to stowarzyszenie, które powstało, aby bronić interesów społecznych i ekonomicznych dużych rodzin. 

Od 2007 r. aktywnie i skutecznie wpływamy na kształt polskiej polityki rodzinnej. Formułujemy opinie na temat powstających ustaw i rozporządzeń. Jesteśmy uczestnikami debat na tematy związane z polityką rodzinną na różnych szczeblach.

Walczymy ze stereotypem rodziny wielodzietnej pojmowanej jako patologia. Dzięki naszym działaniom coraz częściej duża rodzina jest postrzegana jako pozytywny wybór życia pełnego trudów, ale przede wszystkim pełnego radości i szczęścia, a polityka rodzinna przestała być terminem niezrozumiałym.

Wciąż – od kiedy powstaliśmy – mamy nadzieję, że Polska stanie się krajem naprawdę życzliwym dla rodzin wielodzietnych.

Statut ZDR "Trzy Plus"

Struktura organizacyjna ZDR opiera się na oddziałach ( łódzki, małopolski i wielkopolski) oraz działających lokalnie Kołach.

Koło w gminie Swarzędz istnieje już od kilku lat, ale niedawno przeżyło nowe otwarcie, wybrano nowe władze i zyskano nowych członków.

Mamy nadzieję, że coraz więcej dużych rodzin będzie chciało tworzyć wspólny front, by budować pozytywny wizerunek wielodzietności i rozwiązywać mniejsze i większe problemy, z którymi się zmagamy:) 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter