Warsztat - "Komunikacja eMOCjonalna - z empatią nam do twarzy"


11 lutego 2022 r.

Warsztaty w małych grupach dają możliwości większej skuteczności, ale siłą rzeczy może w nich wziąć udział niewiele osób. Z tego też względu, by każdy kto chce w Tygodniu Małżeństwa w nich uczestniczyć miał taką możliwość - przedstawiamy jeszcze jedną propozycję na piątkowy wieczór: warsztat "Komunikacja eMOCjonalna - z empatią nam do twarzy", który poprowadzi Pani Magdalena Urbanowicz.

Wybierzcie, który z warsztatów jest najbardziej dla Was i pamiętajcie, że obowiązują wcześniejsze zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona!

 

Życie pędzi i niesie ze sobą wiele wyzwań dlatego często potrzebujemy zrozumienia ze strony współmałżonka. Czasem brakuje nam wiedzy i umiejętności jak być dla bliskiej osoby wsparciem.

Co mam powiedzieć? Jak mam powiedzieć? Czy nie powiedziałem za dużo lub za mało?

Jeśli jesteście w związku i czasami czujecie bezradność bo nie wiecie jak we właściwy sposób okazać wsparcie swojej żonie czy mężowi – to spotkanie jest dla was!

W małej grupie będziemy krok po kroku zmierzać w stronę komunikacji serca.

 

CZAS: 11.02.2022 (piątek) 18:00-21:00

MIEJSCE: Zdrowa Domowa Kuchnia ul. Tysiąclecia 4B, Swarzędz

PROWADZĄCY: Magdalena Urbanowicz - Trener umiejętności społecznych, coach, tutor, certyfikowany trener MBTI®

Wspieram pary w rozwoju umiejętności komunikacyjnych w oparciu o wyniki kwestionariusza MBTI® oraz kwestionariusza „Języki Miłości” (coaching małżeński) Pracuję w nurcie NVC. Współprowadzę autorski Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych „Powołani do miłości”- formuła dwudniowych warsztatów weekendowych oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet i rodziców.

Prowadzę seminaria dla studentów WSPiA oraz Uniwersytetu Medycznego

 

Cena: 40zł/para

Zapisy: tel.: 501 374 804 (Elżbieta Majka)

Zwrotnie prześlemy informacje o wpłacie. O zgłoszeniu decyduje kolejność wpłat.

 

 

Zapraszamy!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter