"Pełni wdzięczności za dar NIEPODLEGŁOŚCI" 2021


Zapisy ruszyły! Kolejna edycja Patriotycznej Gry Miejskiej już niebawem!


ZGŁOSZENIA ŚLIJCIE TUTAJ!!!

 

11.11.2021 serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Patriotycznej Grze Miejskiej  "Pełni wdzięczności za dar NIEPODLEGŁOŚCI". 

Wydarzenie to organizujemy już po raz szósty, więc można chyba powiedzieć, że stało się ono swego rodzaju tradycją:).

Z ogromną radością i niecierpliwością czekamy tak na naszych growych wyjadaczy, jak i tych, którzy o tej inicjatywie słyszą właśnie po raz pierwszy ;).

Jeśli szukasz pomysłu na aktywne przeżywanie Święta Niepodległości wraz z rodziną lub znajomymi, chcesz coraz lepiej poznawać historię Polski, pielęgnować wartości patriotyczne i dobrze się bawić, jest to propozycja w sam raz dla Ciebie:)

W tym roku z racji 40 rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego tematem przewodnim będzie okres lat 80-tych ubiegłego wieku. Wybierzcie się z nami w tę może niezbyt odległą przeszłość, by poznać najważniejsze wydarzenia tego czasu, a także podejrzeć życie codzienne w PRL-u:). Starsi pewnie sporo pamiętają, a co wiedzą młodsi? Co Was zaskoczy? Jest tylko jeden sposób, by się przekonać!;)  

Dla tych, którzy z powodu choroby, kwarantanny, dużej odległości czy innych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w grze "fizycznie", a mimo to nie chcieliby z niej rezygnować przygotowujemy specjalną wersję online!

 

 

Garść ważnych informacji techniczno-organizacyjnych

Wersja "fizyczna" (tradycyjna) - odbędzie 11.11.2021 w godzinach 12:00-16:00 w Swarzędzu, w części Nowej Wsi. Start drużyn w godzinach 12.00-14.00. Uczestnicy kilka dni przed grą otrzymają maila z dokładną godziną startu ich drużyny (godziny te będą wyznaczane losowo) oraz punktem startowym, na którym mają się stawić. Grę należy zakończyć do godziny 16.00. Drużyny, które najlepiej poradzą sobie z zadaniami zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Uwaga! Na pierwsze zgłoszone 25 drużyn czekają wyjątkowe pakiety startowe! (dotyczy wyłącznie wersji tradycyjnej)

 

Wersja online - w grze online będzie można wziąć udział 11.11.2021 w godzinach 12:00-22:00. Uczestnicy otrzymają tego dnia maila wraz z linkiem do wirtualnej gry oraz wszelkimi potrzebnymi informacjami. Każda drużyna wykonuje zadania w czasie, który jej odpowiada, przesyłając odpowiedzi we wskazany w zadaniach sposób, jednak nie później niż do godziny 22:00. Zadania w wersji online mogą różnić się od tych, w "fizycznej" wersji gry. Spośród drużyn, które ukończą grę rozlosujemy nagrody.

Zapraszamy do zabawy rodziny/grupy znajomych - drużyny mogą liczyć 3-7osób.

 

OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!!! (na wersję fizyczną i na wersję online także)

Zapisy trwają do 7.11.2021 (do godziny 24:00).

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 12.11.2021 na stronie swarzedz.3plus.pl oraz na FB Związek Dużych Rodzin 3 Plus Koło Swarzędz.

 

Uff, to chyba wszystkie najważniejsze informacje mamy.

Cóż, Towarzyszko, Towarzyszu, kompletuj drużynę - czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

 W razie pytań prosimy o kontakt:

tel.: 501 374 804 (Elżbieta Majka)

e-mail: oaza.swarzedz@chjz.pl (Weronika Majka)

 

A jak było w latach ubiegłych? Wrzucam linki do zdjęć z poprzednich edycji: 2020, 2019

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter