Jesienne warsztaty dla małżeństw


Po raz kolejny nasze koło ZDR 3+ zorganizowało cykl warsztatów dla małżeństw. Celem spotkań była pomoc małżonkom w budowaniu trwałego i szczęśliwego związku pod okiem psychologa i terapeuty p. Marty Porwan-Śramkowski (Marta Porwan - Śramkowski - gabinet psychologiczny - Strona główna)

Odbyły się cztery spotkania warsztatowe, w których uczestniczyło 7 małżeństw.

 

Projekt dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „ Po pierwsze Rodzina” na rok 2021

 

Poniżej wypowiedź jednego z uczestniczących małżeństw.

 

Na przełomie września i października uczestniczyliśmy w warsztatach dla małżeństw prowadzonych przez panią psycholog Martę. Na warsztaty zaprosiło nas Związek Dużych Rodzin ze Swarzędza. W naszej ocenie był to bardzo dobry czas. Dużo treści przełożonej na praktyczne zadania pozwoliło na głębsze spojrzenie na swoje małżeństwo, ale także na siebie samego. Lepsze zrozumienie tego co dzieje się w nas i naszym współmałżonku daje szansę na większą wyrozumiałość względem drugiego. Warsztaty uczyły nas stawać w prawdzie względem siebie i męża/żony.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie wskazówki pani Marty. Dziękujemy jej za podzielenie się z nami swoją rzetelną wiedzą. Pozostałym małżeństwom biorącym udział w tych warsztatach dziękujemy za życzliwość i uśmiech, który towarzyszył nam na każdym spotkaniu. Takie zajęcia to doskonała inwestycja w budowanie szczęściodajnego małżeństwa.

 Basia i Grzegorz

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter