Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa 2022


#mocwmiłości

W dniach 7-14 lutego 2022 nasze Swarzędzkie Koło ZDR3+ organizuje kolejną edycję obchodów Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa.

Tydzień Małżeństwa to kampania społeczna mająca na celu propagowanie i wzmacnianie niezwykłej relacji kobiety i mężczyzny oraz zwrócenie uwagi na fundamentalne znaczenie trwałego małżeństwa w budowaniu silnych rodzin i silnego społeczeństwa. Jest to także okazja do wspólnego radosnego świętowania. Organizowane wydarzenia tworzą przestrzeń, by w sposób szczególny zadbać o TĘ relację, spędzić czas we dwoje, zaczerpnąć wartościowych treści, a także spotkać się i podzielić doświadczeniami z innymi małżeństwami.

Wszystkie małżeństwa - niezależnie od stażu - zapraszamy do spędzenia z nami tego wyjątkowego okołowalentynkowego czasu.

7-14.02.2022

Dzięki zaangażowaniu swarzędzkich entuzjastów małżeństwa i wsparciu wspaniałych partnerów udało się w tym czasie zaplanować specjalnie dla Was szereg wydarzeń:

  • warsztaty - z psychologiem, z mediatorem, kulinarne, taneczne, fitness
  • konferencje o tematyce małżeńskiej 
  • koncert kameralny pt. "Moc miłości, magia harfy"
  • Msza Święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich
  • koncert organowy
  • wieczór gier planszowych
  • małżeński seans w Swarzędzkim Dyskusyjnym Klubie Filmowym

Podczas Tygodnia Małżeństwa będziecie mogli skorzystać także ze specjalnych zniżek!

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych wydarzeń będą pojawiać się na dniach, więc koniecznie trzymajcie rękę na pulsie! https://swarzedz.3plus.pl/pl/MTM-2022

Już dziś zarezerwujcie czas na MOCne randki w Tygodniu Małżeństwa 7-14.02.2022!

Do zobaczenia!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter