"Pełni wdzięczności za dar NIEPODLEGŁOŚCI" 2020


11 listopada 2020 r.

Weź udział w piątej edycji swarzędzkiej patriotycznej gry miejskiej na 11 listopada!

Zbierz drużynę i ruszaj, by zmierzyć się z sekretami Wojny Bolszewickiej!

11.11.2020 serdecznie zapraszamy mieszkańców Swarzędza i okolic do uczestnictwa w 5. edycji Patriotycznej Gry Miejskiej  "Pełni wdzięczności za dar NIEPODLEGŁOŚCI". Tematem przewodnim będą wydarzenia oraz bohaterowie Wojny Bolszewickiej i Bitwy Warszawskiej.

Jeśli szukasz pomysłu na aktywne świętowanie tego dnia wraz z rodziną lub znajomymi, chcesz coraz lepiej poznawać historię Polski i pielęgnować wartości patriotyczne, jest to propozycja w sam raz dla Ciebie:)

W tym roku, z racji obecnej sytuacji, gra przybierze formę nieco zmodyfikowaną w stosunku do lat ubiegłych. Nie będziemy rozpoczynać ani kończyć gry wspólnie, ale w wyznaczonych godzinach, każda drużyna (2-7 osób) będzie przemieszczać się po zadanym terenie samodzielnie. W celu maksymalnego zmniejszenia kontaktów interpersonalnych, polecamy tworzenie drużyn rodzinnych / osób mieszkających razem. Przypominamy, że według obecnych obostrzeń przemieszczać mogą się grupy maksymalnie 5 osobowe, chyba że zamieszkują jedno gospodarstwo domowe.

Dla tych, którzy z powodu choroby, kwarantanny lub innych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w grze "fizycznie", a mimo to nie chcieliby z niej rezygnować przygotowujemy specjalną wersję online!

Na uczestników czekają kreatywne zadania, intrygujące ciekawostki i atrakcyjne nagrody!

 

Jak to będzie wyglądać? 

Wersja "fizyczna" - gra będzie dostępna do wykonania dnia 11.11.2020 w godzinach 11:00-20:00. Uczestnicy (formularz zgłoszeniowy poniżej) otrzymają maila z mapą z zaznaczonymi punktami zadań oraz wszelkimi potrzebnymi informacjami. Każda drużyna wykonuje zadania w czasie, który jej odpowiada, a po ukończeniu gry przesyła odpowiedzi drogą mailową, jednak nie później niż do godziny 20:00. Spośród drużyn, które ukończą grę rozlosujemy nagrody.

Wersja online - gra będzie dostępna do wykonania dnia 11.11.2020 w godzinach 11:00-23:00. Uczestnicy (formularz zgłoszeniowy poniżej) otrzymają maila wraz z linkiem do wirtualnej gry oraz wszelkimi potrzebnymi informacjami. Każda drużyna wykonuje zadania w czasie, który jej odpowiada, przesyłając odpowiedzi we wskazany w zadaniach sposób, jednak nie później niż do godziny 23:00. Spośród drużyn, które ukończą grę rozlosujemy nagrody.

 

Zapisy trwają do 11.11.2020 (do godziny 10:00)

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj

 

 W razie pytań prosimy o kontakt: oaza.swarzedz@chjz.pl (Weronika Majka)

 

Organizator: ZDR 3+ Koło Swarzędz, Ruch Światło-Życie przy parafii Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter