I edycja Tygodnia Małżeństwa w Swarzędzu już za nami!!!


Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa w tym roku po raz pierwszy zagościł i w naszej gminie:)


Bardzo się cieszymy z zaangażowania i życzliwości wielu osób i firm, dzięki, którym udało nam się zrealizować tyle pięknych pomysłów. To naprawdę wspaniałe, że tak wielu małżonków postanowiło skorzystać z naszych propozycji i wybrać się na randkę:)

Kto jest ciekawy jak wyglądały u nas obchody Tygodnia Małżeństwa, niech zajrzy do galerii klikając tutaj.

A jeżeli Wam udało się wziąć udział w tym wydarzeniu i chcielibyście się z nami podzielić wrażeniami, będzie nam bardzo miło, jeśli do nas napiszecie :  swarzedz@3plus.pl

A na koniec, pamiętajcie, że nie trzeba czekać aż do następnego roku, żeby znów wybrać się na randkę;) Nie zapominajcie, że warto inwestować w swoje małżeństwo!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w kolejnej edycji Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa w Swarzędzu <3

 

Niektórzy uczestnicy wydarzeń przesłali nam krótkie opisy wrażeń:) Zdaje się, że oni za rok znów będą z nami, a to chyba najlepsza rekomendacja;) Dziękujemy <3

 

Sobotni wieczór był wyśmienitą, wspólną zabawą przy grach planszowych.

Rozgrywki we dwoje oraz wraz z innymi małżeństwami były nie tylko wspaniale spędzonym czasem, ale też początkiem pasji wspólnego grania z małżonkiem:) Czy wygrana czy przegrana - nasze małżeństwo wiele wygrało!!! Jedyny skutek uboczny to boki pozrywane ze śmiechu:)  Brawa dla organizatorów!!! To trzeba powtórzyć!!!

 

Ania i Maciej - uczestnicy wieczoru gier planszowych

 

"Dzięki lekcji tańca towarzyskiego wróciliśmy wspomnieniami  do czasów narzeczeństwa którym to kurs tańca był jedna z form naszych spotkań "

Dziękujemy 

 

MAGDA i Adam

 

"Małżeńskie SPA, czyli jak zadbać o swój związek" mogę polecić parom z dowolnym stażem. O relacje warto dbać na co dzień i z łatwością można robić to w ciekawy sposób, nie tylko kupując wymyślne i drogie prezenty raz do roku. Warsztaty pozwoliły nam na chwilę zatrzymać się, "zapauzować" nasze życia i zastanowić się co można... zmienić, ulepszyć, odpuścić? Jak nasze uczucia pielęgnować, aby były piękne i dawały wolność, a nie stały się krępującymi więzami. Chwila poświęcona na to spotkanie pomogła małżeństwom zadać pytania, które mogą być zalążkiem pogłębienia relacji i docenienia czasu spędzanego razem. 

Anna Szpakowska, uczestniczka warsztatów dla małżeństw 

 

Warsztaty "Małżeńskie Espresso" były dobrym czasem dla naszego małżeństwa, spędzonym w świetnej atmosferze.  Dzięki licznym ćwiczeniom mogliśmy zastanowić się, które obszary naszego życia wymagają szczególnej pracy. Po warsztatach jesteśmy bardziej zmotywowani żeby troszczyć się o nasze małżeństwo przez wspólne wyjścia i codzienne drobne gesty miłości.

Asia i Maciej

W ramach Akademii Familijnej, byliśmy razem z żoną na warsztatach „Perypetie małżeńskie” które odbyły się w Szkole Podstawowej „Skrzydła” w Poznaniu. W warsztatach brało udział kilkanaście małżeństw. Forma warsztatów zakładała wspólne przeanalizowanie przypadku wyimaginowanego konfliktu małżeńskiego.

Byliśmy pod dużym wrażeniem prowadzącego – pana Grzegorza Pawlaka, który w umiejętny sposób prowadził dyskusję z małżeństwami. Każde z małżeństw miało możliwość przedstawienia swoich uwag dotyczących omawianego „konfliktu”. Wspólnie szukaliśmy kluczowych problemów oraz metod rozwiązania ich. W omawianym przykładnie każde z małżeństw mogło znaleźć problemy, które dotykają nas na co dzień. Bardzo budującym doświadczeniem było słuchanie, jak wspólnie z innymi małżeństwami szukamy rozwiązania trudnych problemów. Po spotkaniu był czas na dyskusje przy kawie i ciastkach. Bardzo polecamy uczestnictwo w tychże warsztatach.

pozdrawiamy
Wojbor i Basia

 

W sobotni wieczór z wielką radością uczestniczyliśmy w kończącym TM wieczorze tanecznym. Przygotowani poprzedniego dnia podczas lekcji tango przez pełne sześć godzin szaleliśmy na parkiecie. Gorąca włoska muzyka, sala pełna uśmiechniętych tancerzy , pyszna kuchnia , wspólne zabawy oraz romantyczny koncert zespołu Arete były prawdziwą randką małżeńską. Dziękujemy za świetną zabawę. Na pewno nie zabraknie nas w przyszłym roku.

Magda i Przemek

 

Gotowanie we Dwoje – Warsztaty kulinarne dla małżeństw. Podczas TM mieliśmy okazję wybrać się ze współmałżonkiem na warsztaty kulinarne pod okiem niezwykłego szefa kuchni resteuracji Tumskiej Mariusza Starosty, który zaraził nas swoją pasją kulinarną! Spędziliśmy czas na świetnej zabawie w kuchni i uczcie dla podniebienia. Odtąd nie możemy powiedzieć, że gotowanie jest nudne! A kulinarne pasje i talenty najlepiej rozwijać w duecie

Natalia i Grzegorz

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter