Zero waste - warsztaty kulinarne


7 lutego 2024 (środa)

Randka małżeńska w Klubie Integracji Społecznej – wspólne, małżeńskie przygotowanie i spożycie kolacji w nurcie zero-waste.

Podczas spotkań kulinarnych poznajemy nowe smaki i przepisy na oryginalne potrawy (polskie, ukraińskie i nie tylko!); to też doskonała okazja by dowiedzieć się, jakie są sposoby na niemarnowanie żywności.

(cyt.) Według Zero Waste International Alliance „Zero Waste jest celem, który jest etyczny, ekonomiczny, skuteczny i wizjonerski, aby prowadzić ludzi ku zmianie stylu życia i praktyk, które naśladują naturalne cykle odnawiania się,  gdzie wszelki materiał, którego się pozbyto jest zaprojektowany tak, by być zasobem do wykorzystania przez innych. Zero Waste oznaczana projektowanie i zarządzanie produktami oraz procesami, aby systematycznie eliminować szkodliwość odpadów i materiałów oraz zmniejszać ich objętość, przetwarzać i odzyskiwać wszystkie zasoby, nie spalać ich ani nie zakopywać. Zero Waste wyeliminuje uwalnianie szkodliwych substancji do ziemi, wody czy też powietrza, które są zagrożeniem dla zdrowia człowieka, zwierząt, roślin i całej planety”.

Data: 07.02.2024  godz. 18.00 – 20.00

Miejsce: Klub Integracji Społecznej ul. Piaski 4 Swarzędz

Koszt: warsztat bezpłatny

Zapisy SMS tel. 501 374 804 z podaniem imion małżonków

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter