Tydzień Małżeństwa 2021 - zwiastun


Serdecznie zapraszamy Was do udziału w Międzynarodowym Tygodniu Małżeństwa! Odbędzie się on oczywiście w dniach 7-14.02.2021, w wielu miastach w Polsce i na świecie.

Nasze swarzędzkie koło ZDR3+ włączyło się w tę inicjatywę po raz pierwszy w zeszłym roku (jeśli jesteście ciekawi, co się działo, zajrzyjcie tutaj). Pomimo trudnej sytuacji, w tym roku także nie mamy zamiaru rezygnować i przygotowujemy dla Was mnóstwo małżeńskich atrakcji :)

Naszym motywem przewodnim będą szachy.

Szachy – strategiczna gra planszowa rozgrywana przez dwóch graczy na 64-polowej szachownicy, za pomocą zestawu bierek (pionów i figur) w dwóch kolorach.

Skoro jest to gra strategiczna, by zwyciężyć trzeba mieć taktykę. W małżeństwie jest podobnie, bez strategii daleko się nie zajdzie. Czasami życie stawia nas w pozycji ofensywnej, innym razem defensywnej, ale niezależnie od granego wariantu zwycięstwo może być Wasze tylko jeśli o nie zawalczycie.

A w Tygodniu Małżeństwa dołożymy wszelkich starań, by Wam w tym pomóc :)

 

(szachowy definicje cytowane za http://szachmat.edu.pl/index.php/slownik, https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Strona_g%C5%82%C3%B3wna)

Rezerwujcie sobie czas ze współmałżonkiem :)

Serdecznie zapraszamy do śledzenia nadchodzących wydarzeń :D

Będzie się działo!:)

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter