"Pory roku w małżeństwie"


9.02.2021, 20:00

W szachowej partii wyróżniamy trzy fazy:

1) Debiut (otwarcie) - to pierwsze posunięcia partii, których celem jest jak najszybsza mobilizacja sił do prowadzenia działań zaczepnych i obronnych w grze środkowej.

2) Gra środkowa - gra, która następuje po debiucie - kiedy znaczna liczba figur jest już w grze na szachownicy i uczestniczą w realizacji planu wybranego w początkowej fazie gry.

3) Gra końcowa (końcówka) - w chwili kiedy na skutek wymian zmniejszyła się liczba figur na szachownicy i król, który dotąd był obiektem ataku sam staje się silną i aktywną figurą, wtedy następuje też końcowy etap partii.

 

Tak jak szachowa partia życie w małżeństwie nie jest statyczne, lecz dynamiczne. Ten sam sposób gry nie sprawdzi się w każdej fazie. Gdy zmienia się sytuacja musimy się do niej na nowo ustosunkowywać. 

W Waszym małżeństwie panuje obecnie zima – z przygnębieniem, obojętnością i niezadowoleniem? Może wiosna z jej otwartością, nadzieją, radosnym oczekiwaniem przyszłości? Lato ze spokojem, wygodą i zadowoleniem? A może jesień z niedbałością i lękiem?

Niezależnie małżeńskiej aury - ten webinar jest dla Was! Każda pora roku jest potrzebna i każdą możecie wykorzystać do rozwoju Waszych relacji!

CZAS: 9.02.2021 (wtorek) 20:00

PROWADZĄCY: Ksiądz Adam Pawłowski

ZAPISY: https://akademiamilosci.org/?p=2264 

Udział w webinarze jest bezpłatny.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter