Małżeński spacer Swarzędzkim Szlakiem Meblowym


Pionek gwóźdź - to pionek, który dotarł do szóstej (dla czarnych trzeciej) linii i umocnił się na niej

Gwóźdź? A gdzież znajdziemy więcej gwoździ niż w słynnym mieście stolarzy? ;)

W ramach obchodów Tygodnia Małżeństwa, Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki zaprasza małżeństwa na spacer Swarzędzkim Szlakiem Meblowym.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia proponujemy wycieczki indywidualne w małym gronie.

W tym celu należy pobrać naszą broszurę z mapką i opisem szlaku: tutaj

Proponujemy zacząć wycieczkę w Salonie Meblowym Stolarzy Swarzędzkich przy dużym krześle. W pawilonie można obejrzeć meble wystawiane przez swarzędzkich producentów. Broszura pomoże zapoznać się z historią budynku oraz poprowadzi Państwa dalej według mapki. Pawilon czynny w godzinach pn-pt -10-18 a w sobotę 10-16. Można będzie tam odebrać upominki dla randkowiczów za okazaniem zdjęcia ślubnego lub po podaniu hasła Tydzień Małżeństwa. Ostatnim punktem Szlaku Meblowego jest Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki, które zaprasza od wtorku do soboty.


Na zakończenie zapraszamy do obejrzenia filmu „Swarzędzka Kronika Filmowa” oraz rozwiązania krzyżówki z pytaniami dotyczącymi filmu. Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy nagrody. Konkurs krzyżówkowy przygotowany specjalnie z okazji obchodów Tygodnia Małżeństwa :)


Jako alternatywę tradycyjnego zwiedzania proponujemy również wirtualny spacer po naszym muzeum: https://www.skanowanie.xyz/muzeum_swarzedz

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter